شنبه | ۰۶ آذر ۱۴۰۰

 

شرکت در کلاس آمادگی آزمون کارشناسی ارشد، مفیدیامضر؟

سوالی که ذهن اکثر داوطلبان آزمون وکالت،ارشد،دکتری را به خودمشغول نموده اینست که کلاس آمادگی برای من مفید خواهد بود یا خیر؟ بطورکلی اگر از کلاس هایی که ثبت نام می کنید به شیوه درست وعلمی استفاده کنیدقطعا کارساز وموجب پیشرفت صد درصد خواهد شد درغیراینصورت خیلی مضر و موجب شکست قطعی خواهد گردید

۱- نظم بخشی به مطالعه در روز و ساعت برگزاری

تمام مباحث علمی وآزمونی باتوجه به اهمیت مباحث وجدول فراوانی سوالات که فقط اساتید باتجربه آشنایی کامل دارند دریک ساعت مشخص درروز مشخص هفته تدریس می شود وثبت نام کننده به خاطر هزینه ای که پرداخت کرده خود راموظف به حضوردرکلاس می داند تذکر؛سعی کنید حتما قبل از ورود به کلاس پیشخوانی وشب بعداز کلاس مباحث را بازخوانی نمایید وگرنه هیچ فایده ای نخواهد داشت

۲-انسجام مطالب قابل ارائه درکلاس،سرعت مناسب مطالب درسی

در طول ترم تحصیلی کارشناسی آ.د.م ۱درترم ۱و آدم ۲درترم ۴و آ.د.م ۳در ترم۶ توسط اساتید جداگانه تحمیلی و گاهی اوقات فارغ التحصیل گرایش غیرمرتبط مثل ح بین الملل ارائه درحالیکه درکلاس های آمادگی بصورت پیوسته بارعایت پیش نیازهای علمی توسط یک استاد ماهر ارائه میشود که موجب تثبیت در ذهن می گردد

۳- استفاده از اساتید باتجربه

تجربه و قدرت بیان یک مدرس سهم زیادی در یادگیری داوطلبان دارد. تذکر؛سعی کنید قبل از انتخاب یک استاد، از کسانی که در سال‌های قبل با آن استادکلاس داشته‌اند پرس‌وجو کرده و سپس انتخاب کنید.

۴-شناخت مواد ومباحث مهم توسط اساتید

درطول برگزاری ۲۱دوره آزمون وکالت و آزمونهای حقوقی دیگر از۱۳۳۵ ماده ق مدنی فقط ازحدود۶۵۰ماده سوال طراحی شده والباقی هیچ سوالی تاکنون از آنها طرح نگردیده که قطعا در تدریس اساتید لحاظ خواهدشد

۵-شناسایی نقاط ضعف وقوت

نمرات پایان ترم ومعدل ها باعث اعتماد بنفس کاذب در داوطلب شده و او باتصوراینکه در فلان درس همیشه در دوران دانشجویی نمره خوب کسب کرده پس در آزمون پیش رو هم تکرارخواهدشد یا باتصور اینکه من کارشناس ارشد یادکتری حقوق جزا هستم پس قطعا در آزمون دروس جزا وکیفری را درصد بالایی خواهم زد،درحالیکه حدود۱۰‎٪ازشرکت کنندگان وکالت ۹۷ دانش آموخته دکتری بوده اند درسال۹۷حدود۴‎٪ از شرکت کنندگان جذب کارآموزی وکالت شده اند

۶-هدف اصلی اساتید چتردانش آموزش ویاددادن مباحث به داوطلب هست واعتقادشان براینست که اگر کسی مطلب را بفهمد و تحلیلی یاد بگیرد هرنو ع سوال چه تستی وچه تشریحی ویا بصورت کیس پرونده ای را براحتی پاسخگو خواهد بود

بزرگی فرمود؛اگر هدف شخصي از يادگيري ،گرفتن نمره خوب در امتحان باشد ،آن شخص هدف اصلي از يادگيري را فراموش كرده است

توجه نکن ثبت نام درموسسه چقدر گران تمام میشه، حساب کن اگر ثبت نام نکنی چقدر گران تر تمام میشه

موفق وموید باشید

 

آغاز ثبت نام دوره کارشناسی ارشد حقوق 1400


 
شروع: 6 دی ماه
 

 
حقوق بین الملل
شهریه (تومان) کل ساعت ساعت روز نام استاد نام درس
500/000 40 20 - 13 شنبه استاد لطفی حقوق سازمان ها
570/000 30 17 - 14 چهارشنبه دکتر منوری حقوق اساسی
780/000 60 13 - 9 یکشنبه دکتر علیزاده حقوق بین الملل عمومی و خصوصی
800/000 60 20 - 14 یکشنبه دکتر علیزاده متون حقوقی

حقوق تجارت بین الملل
شهریه (تومان) کل ساعت ساعت روز نام استاد نام درس
950/000 70 17 - 10 چهارشنبه استاد زهره وند حقوق تجارت
1/000/000 100 15 - 9 پنج شنبه استاد ترکمن حقوق مدنی
850/000 60 13 - 9 یکشنبه دکتر علیزاده حقوق بین الملل عمومی و خصوصی
800/000 60 20 - 14 یکشنبه دکتر علیزاده متون حقوقی

حقوق جزا و جرم شناسی
شهریه (تومان) کل ساعت ساعت روز نام استاد نام درس
900/000 80 20 - 14 دوشنبه استاد بنی صدر متون فقه
680/000 45 14 - 9 پنج شنبه دکتر غلامی آیین دادرسی کیفری
950/000 90 20 - 14 جمعه دکتر غلامی حقوق جزا
800/000 60 20 - 14 یکشنبه دکتر علیزاده متون حقوقی

حقوق خصوصی و اقتصادی
شهریه (تومان) کل ساعت ساعت روز نام استاد نام درس
900/000 80 20 - 14 دوشنبه استاد بنی صدر متون فقه
780/000 60 20 - 15 سه شنبه استاد قائم مقامی آیین دادرسی مدنی
1/000/000 100 15 - 9 پنج شنبه استاد ترکمن حقوق مدنی
850/000 70 17 - 10 چهارشنبه استاد زهره وند حقوق تجارت
800/000 60 20 - 14 یکشنبه دکتر علیزاده متون حقوقی

حقوق عمومی
شهریه (تومان) کل ساعت ساعت روز نام استاد نام درس
900/000 80 20 - 14 دوشنبه استاد بنی صدر متون فقه
570/000 30 17 - 14 چهارشنبه دکتر منوری حقوق اساسی
570/000 30 20 - 17:15 چهارشنبه دکتر منوری حقوق اداری
670/000 40 13 - 9 یکشنبه دکتر علیزاده حقوق بین الملل عمومی
800/000 60 20 - 14 یکشنبه دکتر علیزاده متون حقوقی
 


 

ضوابط ثبت نام

از آنجائیکه مؤسسه آموزش عالی آزاد چتردانش تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار دارد و ملزم است در چهارچوب ضوابط و مقررات آن وزارتخانه فعالیت نماید، جهت بهرمندی هر چه بهتر مراجعین و نیز ایجاد فضای امن و منسجم برای دانشپذیران محترم، خواهشمند است با دقت به نکات ذیل توجه فرمایید.
همچنین توصیه می گردد که دانشپذیران هنگام تکمیل فرم ثبت نام، تمامی مقررات ثبت نام را به دقت مطالعه نمایند زیرا امضای فرم به منزله تکمیل ثبت نام می باشد و در صورت تخلف از بند های ذیل، مطابق مقررات عمل خواهد شد.
بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشپذیران محترم میرساند، انصراف صرفاً با تکمیل فرم مربوطه و با شرایط ذیل امکان پذیر می باشد:
الف - انصراف و انتقال قبل از شروع دوره با کسر 10 درصد از مبلغ کل شهریه پذیرفته می شود.
ب - با برگزاری جلسه اول کلاس، به هیچ عنوان درخواست انصراف پذیرفته نخواهد شد.
ج - در صورت پذیرش انصراف، شهریه داوطلب پس از یک ماه مسترد خواهد شد.
د - انتقال درس فقط تا پایان جلسه اول امکان پذیر است.
ماده 1 طبق مقررات مراکز آموزش عالی به ازای هر ساعت تدریس، جهت ارتقای کیفیت دوره های آموزشی، 15 دقیقه استراحت در نظر گرفته می شود. هر ساعت آموزشی عبارت است از 45 دقیقه تدریس و 15 دقیقه استراحت که تعیین زمان استراحت در کلاس ها به تشخیص استاد می باشد. لازم به ذکر است غیبت استاد یا تعطیلی احتمالی، تأثیری در جمع ساعات اعلامی نخواهد داشت. تبصره: موسسه این اختیار را خواهد داشت تا در صورت وقوع عوامل قهری، اقدام به تغییر وضعیت کلاس ها و آزمون های آزمایشی (از حضوری به مجازی) و یا تعطیلی کامل آنها نماید.
ماده 2 مؤسسه موظف است طبق برنامه اعلامی از استاد ذیربط در ساعت مقرر دعوت به عمل آورد. شهریه بر اساس ضوابط اعلام شده در فرم ثبت نام امکان پذیر است و به هیچ عنوان به درخواست های تلفنی، شفاهی و پیامکی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
ماده 3 داوطلب موظف می باشد قبل از جلسه اول، نسبت به تکمیل مدارک ثبت نام و تسویه حساب شهریه اقدام نماید، بدیهی است در غیر این صورت، ثبت نام “ کان لم یکن” تلقی گردیده و شهریه پرداختی وی مسترد نخواهد شد.
ماده 4 داوطلب با امضای این فرم می پذیرد که در تمامی جلسات دوره، رأس ساعت مقرر در کلاس حضور یابد و در صورت تأخیر بیش از 20 دقیقه پس از حضور استاد در کلاس، از حضور وی به کلاس ممانعت گردد و در صورت تکرار بیش از سه مرتبه تأخیر با وصف مذکور در هر درس، از ادامه حضور وی در سایر جلسات ممانعت به عمل آید و حق مطالبه استرداد شهریه را ندارند.
ماده 5 چنانچه بنا به درخواست استاد یا نظر مؤسسه، نیاز به برگزاری کلاس فوق العاده ای باشد، زمانبندی و برگزاری کلیه جلسات (تا 4 جلسه)، با نظر مؤسسه صورت می پذیرد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
ماده 6 در صورت انتخاب دروس از گروه های مختلف، مسئولیت تداخل دروس در زمان برگزاری کلاس های فوق العاده، بر عهده داوطلب می باشد، لذا حتی المقدور دروس خود را از یک گروه انتخاب نمایید.
ماده 7 داوطلب موظف است از شرکت در کلاس هایی که ثبت نام ننموده جداً خودداری نماید و از حضور به صورت افتخاری، مهمان یا مستمع آزاد و امثال آن حتی برای لحظه ای کوتاه امتناع نماید. همچنین آوردن همراه (دوست، همسر، فرزند و ...) به کلاس درس اکیداً ممنوع است و رضایت و موافقت استاد محترم نیز تأثیری در آن نخواهد داشت. (بدیهی است در صورت رویت حتی یک جلسه، شهریه کل کلاس از داوطلب دریافت می گردد.)
ماده 8 چنانچه داوطلب پس از ثبت نام نتواند در کلاس ها حاضر شود، عدم حضور وی به منزله انصراف نمی باشد. بدیهی است استرداد شهریه بر اساس ضوابط اعلام شده در فرم ثبت نام امکان پذیر است و به هیچ عنوان به درخواست های تلفنی، شفاهی و پیامکی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
ماده 9 داوطلب حق در اختیار گذاشتن جزوات را جزئاً یا کلاً به هر شخص حقیقی یا حقوقی دیگری ندارد، لذا در صورت اطلاع و یا مشاهده مسئولین مؤسسه، از ادامه حضور داوطلب در دوره های آموزشی، جلوگیری می شود و شهریه وی مسترد نخواهد شد.
ماده 10 استفاده از دستگاه های صوتی، تصویری و ضبط کننده و امثالهم و تایپ مطالب در کلاس ممنوع می باشد و در صورت مشاهده، آنچه در آن ضبط یا تایپ شده، امحاء و از حضور متخلف در کلاس (بدون استرداد شهریه) جلوگیری خواهد گردید و رضایت یا عدم اعتراض استاد محترم نیز تأثیری در این ممنوعیت نخواهد داشت.
ماده 11 مؤسسه مجاز است از اطلاعات و سوابق آموزشی آموزشی داوطلبان استفاده کننده از کلیه خدمات آموزشی که در آزمون های حقوقی پذیرفته می شوند، استفاده نماید.
ماده 12 رعایت شئون اسلامی، عدم استفاده از تلفن همراه و رعایت احترام و ادب در کلاس، در طول دوره آموزشی، الزامی می باشد.
ماده 13 مسئولین آموزش و مدیریت مؤسسه، همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما می باشند. لذا فراگیران می بایست هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد خود را صرفاً به صورت کتبی به دفتر آموزش مؤسسه ارائه و از انتقال آن به اساتید خودداری و از هرگونه مجادله با همکاران مستقر در دفتر آموزش پرهیز نمایند.
تبصره هرگونه تغییر احتمالی در برگزاری کلاس( عدم برگزاری، جا به جایی ساعت برگزاری، جلسه فوق العاده و ...) صرفاً از طریق کانال تلگرامی چتردانش اطلاع رسانی خواهد شد. از همین روی مؤسسه ملزم به اطلاع رسانی شخصی یا تلفنی نخواهد بود و دانشپذیران می بایست قبل از حضور در کلاس، کانال تلگرام مؤسسه را مشاهده نمایند.