با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :
تصاویر استقبال بی نظیر داوطلبان از دوره سوم آموزش تست زنی ویژه وکالت و مشاوران حقوقی 96


«حقوق تجارت»


آقای دکتر قربانی در چهارمین روز از دوره سوم آزمون تست زنی ویژه وکالت و مشاوران حقوقی 96، از ساعت 10 بامداد امروز یکشنبه چهاردهم آبان ماه سال جاری تدریس تست زنی حقوق تجارت را برای داوطلبان شرکت کننده در این دوره، شروع نموده اند که هم اکنون نیز ادامه دارد. این کلاس که مدت آن 10 ساعت می باشد در ساعت 20 امشب خاتمه می یابد.


«حقوق جزا»

 

در تداوم برگزاری سومین دوره آموزش تست زنی ویژه آزمون وکالت و مشاوران حقوقی 96 و از ساعت 10 بامداد امروز شنبه سیزدهم آبان ماه آقای دکتر رستمی تدریس تست زنی حقوق جزا را برای داوطلبان آغاز نموده اند. این کلاس تا ساعت 20 امشب ادامه دارد.

«حقوق مدنی»

 

در ادامه برگزاری دوره سوم آموزش تست زنی ویژه آزمون های وکالت و مشاوران حقوقی 96 و از ساعت 10 صبح امروز پنجشنبه یازدهم آبان ماه، استاد شعبانی با حضور در سالن همایش موسسه، آموزش تست زنی حقوق مدنی را برای داوطلبان شروع نموده اند. این کلاس به مدت 2 روز و 20 ساعت بوده و تا ساعت 20 امشب تداوم خواهد داشت.


«آیین دادرسی کیفری»

سومین دوره آموزش تست زنی آیین دادرسی کیفری برای داوطلبان آزمون وکالت و مشاوران حقوقی 96 در حالی به عنوان نخستین جلسه این دوره و با تدریس آقای دکتر کامفر از ساعت 10 صبح امروز چهارشنبه دهم آبان ماه 96 آغاز گردیده است که حضور پرشور، اقبال چشمگیر و رقابت صمیمانه شرکت کنندگان برای فراگیری بیشتر و فزون سازی دانسته های حقوقی شان، مثال زدنی و غافلگیرکننده است.

گفتنی است سهم بسزایی از شرکت کنندگان در این دوره به داوطلبان خودخوانی تعلق دارد که با ذهنیتی منفی استوار بر پندار فاصله بسیار و واپس بودن نسبت به دیگران، «بودن» در این کلاس ها را بیهوده دانسته، ناباورانه و برپایه راهنمایی مشاوران و همکاران واحد نام نویسی، پای در اولین جلسه از کلاس های این دوره نهاده اند.

 

واکنش سرشار از رضایت مندی آنان در نخستین زمان آسودگی بین کلاس، اما به گونه ای شگفت انگیز، روایتگر خرسندی وافر ایشان از اعتماد به مشاوران موسسه بود، به نحوی که همه همکاران را تحت تاثیر قرار داد. یادآور می شود کلاس آموزش تست زنی آیین دادرسی کیفری تا ساعت 20 امشب ادامه خواهد داشت.برچسب ها: دوره سوم آموزش تست زنی ویژه وکالت و مشاوران حقوقی 96